Черкаські діти побували на екскурсії в Кінологічному центрі

Черкаські діти побували на екскурсії в Кінологічному центрі

Діти, які перебувають в Черкаському санаторії на оздоровленні, мають змогу регулярно відвідувати Кінологічний Центр та знайомитися ближче з роботою поліцейських-кінологів, пишуть на сайті ГУНП України в Черкаській області.

Вкотре поліцейські кінологи створили для дітей свято. Правоохоронці зі своїми службовими псами влаштували для дітей справжнє видовище. Діти з цікавістю спостерігали, як службові собаки допомагають правоохоронцям у нелегкій справі-боротьбі зі злочинністю. Чотирилапі долали смугу перешкод, виконували спеціальні команди інструкторів, шукали по сліду та затримували умовного правопорушника, визначали місце в якому знаходилися сховані кінологами речі та заборонені предмети. Крім того гості мали змогу ознайомитися з історією створення кінологічної служби на Черкащині, сучасними завданнями та викликами, які стоять перед правоохоронцями.

Після показової частини, діти ближче знайомилися з собаками та гладили їх. Також дітлахи приміряли на себе амуніцію, що використовують кінологи для тренування собак.