На черкаських спиртзаводах виявили нелегальний алкоголь

На черкаських спиртзаводах виявили нелегальний алкоголь

На складах спиртових заводів Черкащини днями податківці знайшли не позначені марками акцизного податку алкогольні напої. Масштабною всеукраїнською спецоперацією, яка мала на меті викриття схем потрапляння фальсифікату в торговельні мережі, керували фіскали з головного офісу ДФС.

Відповідно до офіційної версії, під час спецоперації фіскали знайшли на складах лікеро-горілчаних заводів у Черкаській області нелегальні алкогольні напої. Сам процес виробництва “сірого” алкоголю на момент обшуків не застали. При цьому ніхто з посадових осіб не зміг пояснити його походження.

 “На деяких підприємствах Черкаської і Львівської областей було виявлено алкогольну продукцію, яка взагалі не маркована марками акцизного податку. Посадові особи зазначених підприємств так і не змогли пояснити причину відсутності марок”, – розповів у коментарі виданню “Цензор.НЕТ” перший заступник голови ДФС Сергій Білан.

За його словами, неврахований алкоголь виготовляється на тому ж обладнанні, за технологіями і технічними умовами, що і легальна продукція, але у позаробочий час. При цьому через відсутність державного контролю при незаконному виготовленні горілки можливі відхилення від стандартів за рахунок різних факторів, наприклад, використання менш якісного спирту.