Корсунь-Шевченківський пропонують зробити містом обласного підпорядкування

Корсунь-Шевченківський пропонують зробити містом обласного підпорядкування

На засіданні «круглого столу» обговорили питання надання Корсунь-Шевченківському статусу міста обласного підпорядкування. Під час презентації перспектив розвитку міста у новому статусі міський голова Олександр Гайдай зазначив, що це посприяє зростанню іміджевої і туристичної привабливості Корсунь-Шевченківського, поліпшенню економічної ситуації в цілому, інформує «Діловий регіон«.

Утім, головний акцент в обґрунтуванні було зроблено на історичній та культурній привабливості. Натомість, мало уваги було приділено економічній складовій сучасного розвитку міста та стратегічним перспективам, що передбачає набуття статусу міста обласного підпорядкування. Саме останнє стало предметом дискусії сторін, адже наступний розгляд питання на найближчій сесії обласної ради та затвердження Верховною Радою України вимагає більш ґрунтовного фінансово-економічного аналізу, аби переконати в доцільності схвалення відповідного рішення депутатами, зазначають у Черкаській обласній раді.

Розгляд питання буде продовжено під час засідань постійних комісій, президії та пленарного засідання сесії обласної ради.