На День міста черкасців запрошують поринути у світ легенд Черкас

На День міста черкасців запрошують поринути у світ легенд Черкас

Чи добре ви знаєте своє місто? Чи встигли дослідити його потаємні куточки та місця з давньою, часом забутою, історією? Маєте шанс дізнатися більше та випробувати свої знання!

Про це інформує прес-служба громадської ініціативи “Місто на “Че”.

Наступної суботи, 16 вересня з 10:00 до 16:00, запрошуємо містян на святкування Дня міста “Легенди міста на Че” на площі Богдана Хмельницького. Як і у День Незалежності, святкування буде незвичним, нетрадиційним, але товариським, активним і повністю присвяченим нашому рідному місту. 3 10:00 в сквері кожен охочий, за умови попередньої реєстрації команди у складі 2-3 осіб, зможе взяти участь у велоквесті. Форма для реєстрації:
https://goo.gl/forms/2dyXEHoCbtjb3wMG3
Учасники велоквесту на своїх двоколісних будуть розгадувати завдання, згадувати історію та легенди Черкас, сушити голову над головоломками та ганяти мало не по всьому місту.

Тим же, хто віддає перевагу твердій земній поверхні та власним ногам, організатори пропонують взяти участь в іншому квесті, за який найшвидший у виконанні завдань отримає призи від одного з партнерів свята. Для цього квесту реєстрація не буде потрібна, тож кожен охочий зможе, отримавши завдання просто у сквері, випробувати свої знання про Черкаси на міцність.

Протягом заходу в сквері лунатиме чарівна музика гітари та саксофону – для містян гратимуть Олексій Хуторний та Володимир Шуліка. А поціновувачі літератури зможуть насолодитися ще й друкованим словом – “Книжковий маестро” забезпечить всіх охочих книжковими новинками з Львівського форуму видавців.

Організатори заходу: Громадська ініціатива “Місто на “Че”, Черкаська міська рада, Інтернет-магазин Shop.ck.ua, Громадська ініціатива Віктора Євпака “Нові люди” та Спільнота “CheVeloQ”.