Прокуратура перевірить, чи законно те, що діти переносили книги в черкаській школі

Прокуратура перевірить, чи законно те, що діти переносили книги в черкаській школі

Керівництвом прокуратури ініційовано проведення перевірки щодо можливого незаконного використання дитячої праці в Черкаській школі № 17.

Про це повідомили в прес-службі Черкаської місцевої прокуратури.

Крім того, на даний час проводиться службова перевірка департаментом освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради щодо осіб, які залучили школярів до праці під час навчального процесу.

Також буде проведено перевірки щодо незаконного ввезення «львівського сміття» до Черкаського полігону та щодо корупційних схем колишньої очільниці краєзнавчого музею.

Проведення вищевказаних перевірок доручено Черкаському відділу поліції ГУ НП в Черкаській області та управлінню захисту економіки в Черкаській області.

Нагадаємо, днями  в соцмережах з’явилася інформація про те, що замість навчання у Черкаській спеціалізованій школі I-III ступенів №17 учні третього класу займалися перенесенням книг. Відповідні фото виклали в мережу «Фейсбук».   Ситуація відразу почала жваво обговорюватися: одні засуджували адміністрацію школи, інші критично поставилися до самого допису.

У коментарі нашому виданню в управлінні освіти департаменту Черкаської міської ради зазначили, що дії вчителів були порушенням. Також у школі нам повідомили про те, що батьки дітей написали пояснювальні записки, у яких не висловили претензій школі.