Демобілізований учасник АТО відкрив магазин жіночого одягу

Демобілізований учасник АТО відкрив магазин жіночого одягу

Демобілізований учасник АТО відкрив магазин жіночого одягу

Сергій Муленко – житель Звенигородщин. Восени 2016 року повернувся із зони проведення антитерористичної операції. Незважаючи на пережите, чоловік не втратив бажання жити та бути потрібним суспільству і відразу почав шукати роботу.

Маючи досвід роботи на посаді інспектора прикордонної служби, а пізніше керівника невеликої торгівельної фірми, швидко працевлаштуватися Сергію не вдалося, тому він звернувся за допомогою до районного центру зайнятості. Фахівці запропонували безробітному відвідати ряд інформаційних тренінгів і семінарів, на яких чоловік дізнався про можливість розпочати власну справу. Тому вже невдовзі ініціативний чоловік твердо вирішив займатися підприємництвом та успішно захистив бізнес-план щодо відкриття магазину з продажу жіночого одягу «Dream Style».

Про це повідомляє прес-служба Центру зайнятості.

На цей час Сергій Муленко чоловік налагоджує зв’язки з постачальниками жіночого одягу та тканин, займається розробкою рекламної продукції та розширює коло відвідувачів магазину.

«Спілкування з людьми завжди мені подобалося, а створення жіночого образу, стилю в одязі надавало творчого натхнення та енергії на подальшу реалізацію задумів», — ділиться враженнями молодий підприємець.